Eriline kingitus/A special gift

Eriliste inimeste erilised sündmused nõuavad hingega tehtud, erilist kingitust.
Kui kuulsin, et hea sõbranna abiellub, siis tuli muuseas välja mõelda ka see, mida kinkida. Midagi sellist, millest ka pikemaks ajaks pruutpaarile rõõmu jaguks. No ja muidugi pdi asi olema ise tehtud. Muudmoodi kingitusi ma ei oskagi enam teha. Ega ei tahagi. See emotsioon, mille sa omatehtud kingitusse paned, on kirjeldamatu. Seda kogevad vaid need, kes ise kingitusi teevad. Ja need, kes neid kingitusi saavad.
Kingituseks sai lõpuks fotoalbum pulmapiltide jaoks. Kaanel tikitud sõrmused.
Palju ilusaid aastaid teile, kallid Liis ja Ville!

album
sõrmused

Special events in the lives of special people require a special gift.
When I heard that a good friend was getting married, then I had to figure out, what to give her as a present. Something, they will have joy of, for years to come. And ofcource, it had to be handmade. That’s the only kind of presents I can do. And the only kind, I want to. The emotion, you put into handmade presents, is undescribable. Only peaople, who make them, know that. And the oned that receve them.
The present ended up being a photo album for wedding pictures with x-stitch rings on the cover.

Tehnilist juttu ka:
Albumi sisuks on 4 10-lehelist joonistusblokki. Kaanteks kartong. Katteriideks läikiv valge kangas (ma olen väga halb kanga materjali tuvastamises). Pilt on internetist leitud ja tikkimisprogrammiga mustriks tehtud. Kasutatud on 30 värvi. Muster on tikitud algselt harutatava kanvaa abil, mis siis hiljem küljest harutatud. Sisu on kaante külge äärmiste lehtede abil kleebitud, sest antud kangale ei tundunud sobivat nööriga köitmine.
Algne pilt

Some technical talk too:
The album consists of 4 10-page drawingpaper sets. The covers are made of carton. The cloth on the cover is some white shiny one (I’m really bad with textile materials). The picture was found in the internet and then converted into a pattern with a cross-stitch software. I used 30 different colors. The pattern was embroidered with the help of a canvas, that was later unravelled. The inside is glued to the covers as the cover material didn’t want to be bound with thread.
Original picture

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *